Замовляйте онлайн і зручно забирайте свої покупки
Переваги METRO DRIVE
З радістю повідомляємо про відкриття нової послуги METRO DRIVE — самовивіз із торговельного центру
Забрати своє замовлення можна в пункті видачі замовлень безпосередньо в магазині або ж на спеціально відведеному майданчику METRO DRIVE, де Вас вже буде очікувати співробітник із зібраним замовленням. Для Вашої зручності обидва пункти розташовані в зоні виходу з ТЦ.
Замовлення
з завантаженням в авто
Покупки без черги
Економія часу
Замовляйте продукти онлайн на metro.zakaz.ua
Якщо Ви новий клієнт, будь ласка, зареєструйтесь.
01
Вибирайте спосіб
доставки «Самовивіз»
При оформленні замовлення з ТЦ METRO Позняки, Троєщина або Теремки виберіть спосіб доставки «Самовивіз». Вкажіть час отримання замовлення та форму оплати. Розрахуватися за послугу можна банківською картою через термінал безпосередньо в торговельному центрі, або ж сплатити онлайн.
02
Вартість послуги METRO DRIVE – 24 грн
Отримайте підтвердження
в SMS та e-mail
За фактом підтвердження замовлення оператором Ви отримаєте смс-повідомлення і лист на електронну адресу зі схемою розташування пункту видачі замовлення або майданчика METRO DRIVE. Як тільки Ваше замовлення буде зібрано, Ви отримаєте смс-повідомлення із сумою оплати і телефоном оператора.
03
Заберіть замовлення
з обраного METRO
Після прибуття в торговельний центр Позняки, Троєщина або Теремки наберіть, будь ласка, вказаний в смс-повідомленні номер телефону, назвіть номер замовлення/телефону, а також спосіб отримання. Якщо Ви очікуєте замовлення в автомобілі в зоні METRO DRIVE, повідомте, будь ласка, колір і марку авто. Якщо з якихось причин Ви не встигаєте забрати замовлення у вказаний Вами час, будь ласка, зв'яжіться з нашим співробітником або оператором контакт-центру.
04
Схеми розташування пунктів видачі
METRO Троєщина
METRO Позняки
METRO Теремки
Завантажимо замовлення у Ваш автомобіль
Заберіть готове замовлення самостійно
Завантажимо замовлення у Ваш автомобіль
Заберіть готове замовлення самостійно
Завантажимо замовлення у Ваш автомобіль
Заберіть готове замовлення самостійно
Бажаємо приємних покупок